BESTON KLEJ STOLARSKI typu wikol do drewna

Nowe

(13,70zł/L)

Klej stolarski typu Wikol stanowi mieszaninę wodnej dyspersji żywicy poliwinylowej z dodatkiem środków uszlachetniającychWięcej szczegółów

12,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis produktu

Klej stolarski typu Wikol stanowi mieszaninę wodnej dyspersji żywicy poliwinylowej z dodatkiem środków uszlachetniających. Daje mocne, elastyczne, bezbarwne spoiny elementów klejonych. Po wysuszeniu nie wydziela substancji szkodliwych dla zdrowia. Stosowany jest do klejenia na zimno: drewna z drewnem i materiałami drewnopochodnymi, drewna z tworzywami typu unilam, drewna z tkaninami i papierem.

 

Sposób stosowania

  • Powierzchnie przeznaczone do klejenia powinny być pozbawione tłustych plam, równe i suche.
  • Tworzywa sztuczne, np. płyty Unilam, przed klejeniem należy przetrzeć gruboziarnistym papierem ściernym, następnie starannie odpylić.
  • Klej przed użyciem dokładnie wymieszać. Klejenie prowadzić w temp. powyżej +10°C.
  • Klej nakładać na klejone powierzchnie cienką i równomierną warstwą - wałkiem, pędzlem lub szpachelką.
  • Po upływie 2-4 minut docisnąć do siebie powierzchnie klejone ściskiem stolarskim lub w prasie, stosując ciśnienie od 0,8 do 1,5 MPa zależnie od gęstości drewna.
  • Pełną wytrzymałość spoina osiąga po 24 godz. Po zastosowaniu kleju, pomieszczenia zamknięte wietrzyć do zaniku zapachu.
  • Klej zalecany jest do klejenia elementów, z którymi kontakt mają dzieci. Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temp. od +5°C do +30°C.

Sposób pakowania

Opakowania o pojemności: 75ml (tuba),130ml, 3L, 5L, 10L, 18L

 

Wydajność

90-180 g/m2Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

BESTON KLEJ STOLARSKI typu wikol do drewna

BESTON KLEJ STOLARSKI typu wikol do drewna

(13,70zł/L)

Klej stolarski typu Wikol stanowi mieszaninę wodnej dyspersji żywicy poliwinylowej z dodatkiem środków uszlachetniającychNapisz opinię

16 inne produkty w tej samej kategorii: