MAGNAT STYLE STIUK WAPIENNY 5kg tynk dekoracyjny

5903973073246

Nowe

(27,39zł/kg)

Stiuk Wapienny MAGNAT Style to masa dekoracyjna, która odpowiednio nałożona i zabezpieczona woskiem MAGNAT Style odwzorowuje szlifowany kamieńWięcej szczegółów

136,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis produktu

Stiuk Wapienny MAGNAT Style to masa dekoracyjna, która odpowiednio nałożona i zabezpieczona woskiem MAGNAT Style odwzorowuje szlifowany kamień w subtelnych, pastelowych kolorach. Wybierając odpowiedni kolor z proponowanej palety można go zastosować zarówno do wnętrz w stylu retro, jak też nowoczesnych z dodatkiem szkła i metalu.

Produkt posiada porowatą strukturę - zapewnia "oddychanie" podłoża, jest odporny na działanie bakterii i grzybów, dlatego szczególnie może być stosowany w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Stiuk Wapienny dodatkowo zabezpieczony powierzchniowo zyskuje lepszą odporność na zabrudzenia (z wyjatkiem tłuszczu) i okresowe działanie wody. Produkt wymaga od wykonawcy konkretnych umiejętności z zakresu aplikacji tego typu materiałów.

Sposób aplikacji:

ETAP 1

Gładką i równą powierzchnię malujemy jeden raz Farbą Podkładową MAGNAT Style.

ETAP 2

Na wyschniętą po gruntowaniu powierzchnię za pomocą pacy weneckiej nakładamy gładko i równomiernie pierwszą warstwę Stiuku Wapiennego MAGNAT Style, zabarwionego na wybrany kolor Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style lub w Systemie Kolorowania MAGNAT. Czynność tę wykonujemy na niewielkich obszarach i w różnych kierunkach tak, by pokryć całą powierzchnię.

ETAP 3

Następną warstwę Stiuku Wapiennego nakładamy niewielkimi fragmentami po upływie ok. 6 godz. Nadmiar produktu zbieramy przeciągając po powierzchni czystą krawędzią pacy. W celu uzyskania większej głębi kolorystycznej można dodatkowo nałożyć kolejną warstwę stiuku zachowując wskazany wyżej odstęp czasowy.
ETAP 4

Przed całkowitym wyschnięciem (min. 15 minut od nakładania) krawędzią pacy wygładzamy całą powierzchnię w celu uzyskania połysku. Czynność tę wykonujemy bez nadmiernego użycia siły.

ETAP 5

Po wyschnięciu ostatniej warstwy stiuku (tj. 6 godz.), w celu dodatkowego zabezpieczenia i podkreślenia uzyskanego efektu, za pomocą pacy nakładamy Wosk MAGNAT Style, a następnie polerujemy powierzchnię miękkim materiałem

Dostępne opakowania: 5 kg

Wydajność: do 10m2/op przy trzech warstwie (ilość warstw:3)Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MAGNAT STYLE STIUK WAPIENNY 5kg tynk dekoracyjny

MAGNAT STYLE STIUK WAPIENNY 5kg tynk dekoracyjny

(27,39zł/kg)

Stiuk Wapienny MAGNAT Style to masa dekoracyjna, która odpowiednio nałożona i zabezpieczona woskiem MAGNAT Style odwzorowuje szlifowany kamieńNapisz opinię

30 inne produkty w tej samej kategorii: