MAGNAT STYLE SAMUM 3L farba dekoracyjna

5903973073253

Nowe

(46,87zł/1l)

Dekoracyjna farba akrylowa odwzorowująca na ścianach wewnątrz pomieszczeń strukturę piaskuWięcej szczegółów

140,61 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis produktu

Samum MAGNAT Style to system dekoracyjny odwzorowujący na ścianach wewnątrz pomieszczeń strukturę piasku „naniesionego” przez gorący, pustynny wiatr. Dzięki zastosowaniu specjalnych wypełniaczy kwarcowych uzyskujemy przestrzenną dekorację o niejednorodnym połysku, w dwóch odcieniach tego samego koloru. Efekt końcowy zależy od techniki aplikacji i zastosowanego narzędzia – pędzla lub rękawicy dekoracyjnej.

Sposób aplikacji:

ETAP 1

Przeznaczoną pod dekorację powierzchnię malujemy maksymalnie dwukrotnie Lateksową Farbą Gruntującą MAGNAT. Do właściwych prac przystępujemy po wyschnięciu warstwy podkładowej.

ETAP 2

Za pomocą mniejszego pędzla nakładamy warstwę farby Samum MAGNAT Style. Farbę nanosimy równomiernie, na powierzchniach nie większych niż 1 m². Pokrywając kolejne fragmenty dekorowanej powierzchni najlepiej łączyć je od strony suchej do mokrej. W celu ułatwienia aplikacji szerszym pędzlem rozprowadzamy farbę i kreujemy zamierzony wzór. Czas schnięcia warstwy − 6 godz.

ETAP 3

Po całkowitym utwardzeniu farby (tj. po 24 godz.), w celu dodatkowego zabezpieczenia powłoki, całość malujemy za pomocą pędzla lub wałka bezbarwnym Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style. Lakier zapewnia uzyskanym powłokom odporność na szorowanie i zmywanie wodą z dodatkiem detergentów.

Uwaga!

Kolory uzyskuje się poprzez dodanie pigmentu.

Szczegółowe informacje na temat stosowania farb i pigmentów Magnat znajdą Państwo na stronie producenta: magnatfarby.plOpinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MAGNAT STYLE SAMUM 3L farba dekoracyjna

MAGNAT STYLE SAMUM 3L farba dekoracyjna

(46,87zł/1l)

Dekoracyjna farba akrylowa odwzorowująca na ścianach wewnątrz pomieszczeń strukturę piaskuNapisz opinię

30 inne produkty w tej samej kategorii: