MAGNAT STYLE MARMUR KLASYCZNY tynk dekoracyjny

Nowe

(20,06zł/kg)

Dekoracyjna masa akrylowa.Więcej szczegółów

120,38 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis produktu

Marmur Klasyczny MAGNAT Style to struktura dekoracyjna imitująca powierzchnię naturalnego kamienia. W zależności od sposobu aplikacji uzyskujemy różny efekt końcowy: od nieregularnie ukształtowanego wzoru z wyraźnie widoczną strukturą po powierzchnię gładkiego piaskowca. Proponowany efekt występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i znajduje zastosowanie przy dekorowaniu ścian wewnątrz pomieszczeń, doskonale uzupełniając aranżacje zaprojektowane zarówno w dawnych, jak i nowoczesnych stylach.

Sposób aplikacji:

ETAP 1

Przeznaczoną pod dekorowanie powierzchnię malujemy jeden raz Farbą Podkładową MAGNAT Style.
ETAP 2

Za pomocą pacy weneckiej nakładamy warstwę Marmuru Klasycznego MAGNAT Style, formując z góry założony wzór. Pokrywając kolejne fragmenty ściany należy pamiętać, aby ich łączenie odbywało się „na mokro”.
ETAP 3

Aby uzyskać efekt dekoracyjny w kolorze, wykonaną strukturę równomiernie pokrywamy Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style zabarwionym na wybrany kolor za pomocą Pigmentów Barwiących MAGNAT Style. Lakier za każdym razem nakładamy na powierzchnię ok. 1 m2, a następnie rozcieramy pacą gąbkową lub gąbką do dekoracji tak, aby nie pozostawić smug.

Uwaga!

Kolory uzyskuje się poprzez dodanie pigmentu.

Szczegółowe informacje na temat stosowania farb i pigmentów Magnat znajdą Państwo na stronie producenta: magnatfarby.plOpinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MAGNAT STYLE MARMUR KLASYCZNY tynk dekoracyjny

MAGNAT STYLE MARMUR KLASYCZNY tynk dekoracyjny

(20,06zł/kg)

Dekoracyjna masa akrylowa.Napisz opinię

30 inne produkty w tej samej kategorii: