MAGNAT STYLE FARBA GRUNTUJĄCA Zobacz większe

MAGNAT STYLE FARBA GRUNTUJĄCA

Nowe

Farba Gruntująca MAGNAT Style to farba przeznaczona do barwienia Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style w celu zapewnienia właściwego tła kolorystycznegoWięcej szczegółów

12,41 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Opis produktu

Farba Gruntująca MAGNAT Style to farba przeznaczona do barwienia Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style w celu zapewnienia właściwego tła kolorystycznego dla wybranego Systemu Dekoracyjnego. Zmniejsza chłonność podłoża, a specjalne kwarcowe wypełniacze zwiększają przyczepność i ułatwiają aplikację nakładanych później powłok farb dekoracyjnych: Velluto MAGNAT Style, Quarzo MAGNAT Style. Zalecana jest do podkładowego malowania podłoży z płyt gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych wewnątrz pomieszczeń.

SPOSÓB STOSOWANIA
Przygotowanie podłoża:
Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być przygotowana zgodnie z zasadami sztuki budowlanej
Przygotowanie produktu:
Po otwarciu całość dokładnie wymieszać – ręcznie, powoli. Przed malowaniem wymieszać ponownie. Nie rozcieńczać wodą, nie dodawać wapna, nie mieszać z farbami emulsyjnymi innego typu. Dodać odpowiednią ilość Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style w zależności od wybranego Systemu Dekoracyjnego.
Aplikacja:
Malować wewnątrz pomieszczeń w temperaturze otoczenia i podłoża od +5oC do +30oC oraz przy wilgotności powietrza nie przekraczającej 75%. Nakładać przy pomocy wałka lub pędzla. W zależności od rodzaju podłoża nałożyć dwie warstwy farby. Kolejną warstwę nakładać po upływie 2-3 h. Po zakończeniu prac malarskich narzędzia umyć w wodzie. W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku zapachu.
Uwagi:
Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej deklarowanej wydajności farby. Produkt przechowywać i magazynować w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze od +5oC do +25oC.
Dostępne opakowania: 1L
Wydajność: do 6 m2/L przy jednej warstwie
Dostępne kolory: biały
Narzędzia: pędzel, wałek
Zalecana ilość warstw: 2
Zastosowanie: do wewnątrzOpinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MAGNAT STYLE FARBA GRUNTUJĄCA

MAGNAT STYLE FARBA GRUNTUJĄCA

Farba Gruntująca MAGNAT Style to farba przeznaczona do barwienia Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style w celu zapewnienia właściwego tła kolorystycznegoNapisz opinię

30 inne produkty w tej samej kategorii: