MAGNAT STYLE BETON TYNK mineralny tynk dekoracyjny Zobacz większe

MAGNAT STYLE BETON TYNK mineralny tynk dekoracyjny

Nowe

(28,12zł/kg)

Drobnoziarnisty, oryginalnie zabarwiony, modny i artystyczny tynk mineralnyWięcej szczegółów

84,37 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis produktu

Beton MAGNAT Style

Drobnoziarnisty, oryginalnie zabarwiony tynk mineralny, wyprodukowany na bazie spoiwa wapiennego, występujący w formie sypkiej.

Beton MAGNAT Style nawiązuje do naturalnego „surowego” betonu lub w zależności od techniki aplikacji pozwala uzyskać efekt: deskowania, stalowej formy, gładki czy lity z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. To modny artystyczny tynk, który stanowi wysublimowaną dekorację nowoczesnych wnętrz, doskonale harmonizującą z metalem, szkłem i surowym drewnem.

Wydajność: do 1m2/kg przy jednej warstwie (ilość warstw:1)

Dostępne kolory: kolor naturalnego betonu

Zastosowanie: do wewnątrz

Sposób aplikacji:

 

ETAP 1
Przeznaczoną pod dekorację powierzchnię malujemy jeden raz Farbą Podkładową MAGNAT Style. Do właściwych prac przystępujemy po wyschnięciu warstwy podkładowej.

ETAP 2

Za pomocą pacy weneckiej nakładamy gładko i równomiernie warstwę tynku Beton MAGNAT Style. Po nałożeniu ok. 1 m2 na jeszcze mokrej powierzchni pacą tworzymy wzór poprzez miejscowe wydrapywanie i wygładzanie nałożonej masy. Pokrywając kolejne fragmenty dekorowanej powierzchni należy pamiętać, by ich łączenie odbywało się „na mokro”. Po nałożeniu ok. 4 m2 (lub po upływie ok. 20-30 minut) całość delikatnie wygładzamy i pozostawiamy do wyschnięcia. Czas schnięcia warstwy – 12 godz.

ETAP 3

Po całkowitym wyschnięciu w celu dodatkowego zabezpieczenia powłoki całość malujemy, za pomocą pędzla lub wałka, bezbarwnym Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style. Lakier zapewnia uzyskanym powłokom odporność na szorowanie i zmywanie wodą z dodatkiem detergentów.Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MAGNAT STYLE BETON TYNK mineralny tynk dekoracyjny

MAGNAT STYLE BETON TYNK mineralny tynk dekoracyjny

(28,12zł/kg)

Drobnoziarnisty, oryginalnie zabarwiony, modny i artystyczny tynk mineralnyNapisz opinię

30 inne produkty w tej samej kategorii: